Aangenaam

Onze collega’s op kantoor zijn dagelijks beschikbaar om samen te kijken waar we waarde kunnen toevoegen voor onze opdrachtgevers.

Maarten Fraterman
Algemeen directeur - Dignitas Group
maarten@dignitas.nl
Telefoon: +31650507878
Leunes Hage
Commercieel directeur - Dignitas Group
leunes@dignitas.nl
Telefoon: +31624229928
Susan Rorive-Van Dam
Office Manager
srorive@dignitas.nl
Telefoon: +31655226159
Remco Lubbers
Algemeen Directeur IT security, sr. Business IT Security Consultant
rlubbers@dignitas.nl
Telefoon: +31653885930
Jeroen Klompenhouwer
Algemeen directeur IT Business Consultants
jklompenhouwer@dignitas.nl
Telefoon: +31683910793
Kees van Leeuwen
Recruiter
kvanleeuwen@dignitas.nl
Telefoon: +31 6 36484799
Renata Vrankova
Recruiter
rvrankova@dignitas.nl
Telefoon: +31621979735
Monique Wilhelm
Financieel administratief medewerker
mwilhelm@dignitas.nl
Telefoon: +31646007165

Kom je het Dignitas team ook versterken?

Bekijk onze vacatures