Aangenaam

Onze collega’s op kantoor zijn dagelijks beschikbaar om samen te kijken waar we waarde kunnen toevoegen voor onze opdrachtgevers.

Maarten Fraterman
Algemeen directeur - Dignitas Group
maarten@dignitas.nl
Telefoon: +31650507878
Leunes Hage
Commercieel directeur - Dignitas Group
leunes@dignitas.nl
Telefoon: +31624229928
Susan Rorive-Van Dam
Office Manager - Dignitas Group
srorive@dignitas.nl
Telefoon: +31655226159
Remco Lubbers
Algemeen Directeur - IT Security Consultants, Sr.Business IT Security Consultant
rlubbers@dignitas.nl
Telefoon: +31653885930
Jeroen Klompenhouwer
Algemeen Directeur - IT Business Consultants
jklompenhouwer@dignitas.nl
Telefoon: +31683910793
Rob Teunisse
Algemeen directeur - Finance Professionals
rteunisse@dignitas.nl
Telefoon: +31611133435
Kees van Leeuwen
Resourcer
kvanleeuwen@dignitas.nl
Telefoon: +31 30 209 9980
Renata Vrankova
Resourcer
rvrankova@dignitas.nl
Telefoon: +31621979735
Sietske Jonker
Resourcer
sjonker@dignitas.nl
Telefoon: +31621938727
Monique Wilhelm
Financieel administratief medewerker
mwilhelm@dignitas.nl
Telefoon: +31646007165
Astrid Kampinga
Medewerker backoffice
akampinga@dignitas.nl
Telefoon: +31611471880

Kom je het Dignitas team ook versterken?

Bekijk onze vacatures